Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

З 10 січня по 5 лютого в мисливських угіддях області проводиться облік чисельності диких парнокопитних та хутрових тварин

Законом України "Про мисливське господарство та полювання" (далі – Закон) регулюються правові, економічні та організаційні засади діяльності юридичних і фізичних осіб у галузі мисливського господарства та полювання. Нормами зазначеного Закону забезпечуються рівні права усім користувачам мисливських угідь у взаємовідносинах з органами державної влади щодо ведення мисливського господарства, організації охорони, регулювання чисельності, використання та відтворення тваринного світу.

Детальніше...
 

Наближаються різдвяні та новорічні свята

В області розпочалася підготовка до різдвяних та новорічних свят. Багато українських родин зустрічатимуть їх зі святковими ялинками. А тому з наближенням до свят все більшої актуальності набуває питання придбання ялинок.

За повідомленням Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства на спеціальних плантаціях вирощено достатню кількість новорічних ялин та сосон, щоб забезпечити в повній мірі потреби населення. У цьому році державні лісові господарства готові реалізувати понад 80 тисяч новорічних ялинок.

Детальніше...
 

14 грудня Черкаси відзначають 75-у річницю вигнання нацистських окупантів

Цього дня на Пагорбі Слави м. Черкас відбулися заходи з нагоди 75-ї річниці вигнання з міста нацистських окупантів.

Детальніше...
 

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2018 року біля пам’ятного знаку "Жертвам Чорнобилю" у Соборному парку відбулися заходи з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС.

Детальніше...
 

До уваги громадян!

З метою розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду, збереження цінних природно-ландшафтних комплексів та зразків садово-паркового будівництва за ініціативи Тальнівської районної державної адміністрації, Геронимівської сільської ради Черкаського району, Черкаської міської ради на розгляд сесії обласної ради Управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації підготовлено проект рішення Черкаської обласної ради щодо оголошення 3 об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення на загальній площі 20,20 га, а саме:

Детальніше...
 

Профспілкова організація Управління передала воїнам на схід лікарські та вітамінні засоби

Голова профспілкової організації Управління екології та природних ресурсів від імені всих спілчан передав волонтеру «Легіону Свободи» лікарські та вітамінні засоби, які отримають бійці, котрі беруть участь в ООС на сході України. Найближчим часом волонтери планують поїздку з тим, щоб привітати захисників з днем Збройних Сил України та передати їм необхідну допомогу.

Детальніше...
 

Дорогі захисники!

В День Збройних Сил України від щирого серця бажаємо сил і непохитної віри, сміливих ідей і добрих надій, впевнених планів та обов’язкової удачі, незгасимого оптимізму і успішного виконання всіх поставлених завдань.
Нехай Ваша мужність та незламність завжди будуть підкріплені любов’ю і підтримкою рідних і близьких людей. 
Перемог та успіхів Вам, Вашим сім’ям і нашій Україні!
 

 

Під час засідання комісії Україна-НАТО українська сторона поінформувала про незаконне використання природних ресурсів на тимчасово окупованих територіях держави

Захід відбувся на рівні глав делегацій і місій.Україну на заході представляли Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб В. Черниш і Глава Місії України при НАТО В. Пристайко – повідомляється на сайті «Україна – НАТО».

Детальніше...
 
Сторінка 9 з 52
You are here: