Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Триває конкурс для органів місцевого самоврядування із залучення пільгового кредитування та грантового фінансування проектів модернізації водопостачання та водовідведення

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» в рамках проекту «Організація співпраці малих міст України, громадянського суспільства та експертного середовища у питаннях енергобезпеки» проводить відбір громад, які потребують допомоги в розробці проектної аналітики та кредитної або грантової заявки.

Детальніше...
 

Відбувся виїзний прийом громадян у приміщенні Золотоніської міської ради та Золотоніської районної державної адміністрації

20 лютого 2019 року керівництво Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації провело виїзний прийом громадян у приміщенні Золотоніської міської ради та Золотоніської районної державної адміністрації.

Детальніше...
 

В Управлінні екології та природних ресурсів відбулася координаційна нарада із представниками виконкомів міст обласного значення, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад

21 лютого 2019 в приміщенні Управлінні екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації відбулася нарада з представниками Городищенської, Черкаської, Корсунь-Шевченківської районних державних адміністрацій, виконкому Смілянської міської ради, Білозірської об’єднаної територіальної громади стосовно здійснення ними повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 

У Черкасах відбувся тематичний семінар «Реформування земельних відносин на ринкових засадах»

19-21 лютого 2019 Черкаським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для землевпорядників сільських, селищних рад, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад організовано проведення короткострокового тематичного семінару на тему: «Реформування земельних відносин на ринкових засадах».

Під час проведення заходу представником Управління висвітлено інформацію щодо:

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 11 по 15 лютого 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

 

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 4 по 8 лютого 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 28 січня по 1 лютого 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Відбулося засідання круглого столу до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

На виконання плану роботи Черкаської обласної державної адміністарції на 2019 рік та в рамках заходів з відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь 1 лютого 2019 в приміщення Черкаського національного університету
ім. Б. Хмельницького відбулося засідання круглого столу. Цьогоріч Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під гаслом: «Водно-болотні угіддя та зміни клімату».

Детальніше...
 
Сторінка 9 з 54
You are here: