Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

 

Представниками Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації 12 липня 2019 року прийнято участь у нараді Корсунь-Шевченківської районної державної адміністрації

12 липня 2019 року в м. Корсунь-Шевченківський відбулася нарада районної державної адміністрації, на якій розглядались питання:

Детальніше...
 

Про проведення індивідуального полювання на диких парнокопитних тварин в угіддях області

На сьогоднішній день, за зверненнями користувачів мисливських угідь області управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства ведуться роботи щодо розгляду та погодження строків полювання, порядку здійснення полювання та норм добування мисливських тварин.

Детальніше...
 

З 15 по 25 липня в мисливських угіддях області проводиться облік чисельності пернатої дичини

З метою забезпечення об’єктивного контролю та координації діяльності мисливських господарств щодо охорони, використання і відтворення мисливських видів тварин, згідно із Законами України "Про мисливське господарство та полювання", "Про тваринний світ", а також відповідно до розпорядження від 17.04.2018 № 234 "Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області" з 15 по 25 липня на території мисливських господарств області проводиться облік чисельності пернатої дичини.

Детальніше...
 

До уваги суб'єктів господарювання щодо здійснення післяпроектного моніторингу

18 грудня 2017 року набрав чинності Закон України "Про оцінку впливу на довкілля" (далі – Закон), який запровадив в Україні європейську модель екологічної оцінки.

Детальніше...
 

Проект рамкового закону "Про управління відходами" подано до Верховної Ради України

2 липня 2019 року схвалений Урядом проект Закону України «Про управління відходами» зареєстровано у Верховній раді України (реєстраційний номер 10411).

Детальніше...
 

7 липня - День працівника природно-заповідної справи України

7 липня в нашій державі відзначається День працівника природно-заповідної справи, професійне свято, яке започатковане Указом Президента України від 18 серпня 2009 року.

Детальніше...
 

Бережімо Дніпро (до відзначення Міжнародного дня Дніпра)

У першу суботу липня традиційно відзначається Міжнародний день Дніпра – однієї з найспокійніших і величавих рівнинних річок, яка займає третє місце в Європі за довжиною і площею басейну (після Волги і Дунаю). 

Детальніше...
 
Сторінка 2 з 54
You are here: