Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

15 листопада Всесвітній день вторинної переробки

Щороку 15 листопада у світі відзначають Всесвітній день рециклінгу, або Всесвітній день вторинної переробки.

Детальніше...
 

Мінприроди України оприлюднено проекту Закону України «Про управління відходами»

8 листопада 2018 року Міністерством екології та природних ресурсів України оприлюднено проект Закону України «Про управління відходами».

Детальніше...
   

Відбудеться Друга конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України

За інформацією, надісланою до облдержадміністрації, 4-5 грудня 2018 відбудеться Друга конференція Громадської ради з питань мінеральних ресурсів Товариства «Знання» України.
Детальніше...
 

Щорічна виставка Waste Air & Gas Management

27-28 листопада 2018 року у виставковому конгрес-центрі Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33), відбудеться щорічна виставка Waste Air & Gas Management, організатор виставки компанія «Бізнес-Форум».
Детальніше...
 

Міжнародний форум «INNOVATION MARKET - 2018»

21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр-т Броварський, 15), на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 864-р, відбудеться  Міжнародний форум INNOVATION MARKET- 2018.
 
Детальніше...
 

До уваги громадян!

Згідно з графіком проведення прямого телефонного зв’язку "Гаряча лінія" з населенням області 31.10.2018 з 15:00 до 17:00 години функціонуватиме прямий телефонний зв’язок "Гаряча лінія" керівництва Управління з населенням області з питань охорони навколишнього природного середовища за телефоном (0472) 63-36-55.
 

Щодо проведення полювання на диких парнокопитних та хутрових тварин в мисливських господарствах області

На сьогоднішній день, за зверненнями користувачів мисливських угідь області управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства ведуться роботи щодо розгляду та погодження строків полювання, порядку здійснення полювання, норм добування та пропускної спроможності мисливських угідь.

Детальніше...
 
Сторінка 11 з 53
You are here: