Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

25 квітня буде працювати «гаряча лінія»

Відповідно до затвердженого графіка з 15.00 до 17.00 керівництвом Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації заплановано проведення прямого телефонного зв’язку «гаряча лінія» за номером (0472) 63-36-55.

 

20 квітня на Черкащині провели День Довкілля та День благоустрою

На виконання розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 04.04.2019 № 225 „Про проведення в Черкаській області дня благоустрою та Дня довкілля“ на Черкащині провели заходи до Дня довкілля та Дня благоустрою.

Детальніше...
 

На території Будище-Свидівоцької дамби висаджено дерева

В рамках двомісячника «За чисте довкілля» та акції «День довкілля» представники Управління екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаського регіонального управління водних ресурсів провели спільні заходи.

Детальніше...
 

Відбулися громадські слухання щодо планованої діяльності в Кам'янському районі

З грудня 2017 року в області відбувається впровадження Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" (далі - Закон України "Про ОВД"), який встановлює  правові та організаційні засади оцінки впливу на довкілля, спрямованої на запобігання шкоди довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів у процесі прийняття рішень про провадження господарської діяльності, яка може мати значний вплив на довкілля, з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.

Детальніше...
 

22 квітня – Міжнародний день Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі, який став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. В цей день в різних куточках земної кулі небайдужі до проблем природи люди проводять різноманітні корисні та цікаві заходи, спрямовані на об'єднання зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

Детальніше...
 

Кажани – нічні охоронці лісу

Кажани — одна з найуразливіших груп ссавців. Протягом декількох останніх десятиріч відмічено значне скорочення чисельності їх популяцій як в Європі, так у всьому світі. Серед причин, що обумовили цю ситуацію, головними є:

Детальніше...
 

15 квітня – Всесвітній день екологічних знань

Важливість ідеї екологічної освіти та поширення екологічних знань обговорили в 1992 р в Ріо-де-Жанейро, коли в цьому бразильському місті відбулася конференція ООН. З тих пір починається історія цього свята.

Детальніше...
 

Президент своїм указом розширив площу ландшафтного заказника загальнодержавного значення „Тарасів обрій”

Ландшафтний заказник загальнодержавного значення «Тарасів обрій» створено постановою Ради Міністрів УРСР від 18.01.1990 № 4 на площі 405 га.

Детальніше...
 
Сторінка 3 з 52
You are here: