Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Про цвітіння водойм

Цвітіння вод – це позеленіння води, викликане надмірним розвитком ціанобактерій (синьо-зелені водорослі).
Ключовими причинами цвітіння водойм є спека, тривалі високі температури; застій течії, що уповільнює природній процес очищення водойм; застарілі і/або неефективні очисні споруди міських стічних вод; зливи, що збільшили кількість органічних відходів у водоймах; підвищення концентрації фосфатів та азотовмісних сполук в акваторіях.
Детальніше...
 

Управлінням прийнято участь у робочій нараді щодо утилізації пестицидів

Начальником Управління Оленою Звягінцевою 13 червня прийнято участь у робочій нараді в Звенигородському районі під головуванням першого заступника очільника області Тараса Висоцького, з подальшим виїздом до Єрківського сховища відходів пестицидів. На виїзній нараді було окреслено першочергові завдання та дії щодо утилізації пестицидів.

Детальніше...
 

17 червня – Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами

 

До річниці прийняття 1994 року Конвенції ООН по боротьбі з опустеленням 1995 року Генеральною Асамблеєю ООН проголошений Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухою. Україна приєдналася до Конвенції в 2002 році.

Детальніше...
   

Управління підготувало проект рішення Черкаської обласної ради «Про території та об’єкти природно-заповідного фонду області»

З метою забезпечення виконання Стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, в області проводиться робота щодо розширення мережі територій та об’єктів природно-заповідного фонду .

Детальніше...
 

Україна має сфокусуватися на першочерговому завданні – проведенні внутрішніх реформ, які наближатимуть нашу країну до стандартів НАТО

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський під час брифінгу у Брюсселі – повідомляється на офіційному сайті Президента України. 

Детальніше...
 

Реалізація державної політики у галузі охорони атмосферного повітря

Одним із шляхів забезпечення екологічної безпеки, створення сприятливого навколишнього природного середовища для життєдіяльності людини, зменшення рівня забруднення атмосферного повітря є одержання суб’єктами господарювання документів дозвільного характеру у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 

5 червня відзначаємо Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища

У 1972 році в Стокгольмі відкрилася Конференція ООН із проблем навколишнього середовища, за результатами якої створено Програму ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП). Саме тому Генеральна Асамблея ООН проголосила 5 червня Всесвітнім днем навколишнього середовища, який покликаний поглибити суспільне усвідомлення необхідності збереження і покращення довкілля. 

Детальніше...
 
Сторінка 3 з 54
You are here: