Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Семінар "Запровадження змін в законодавстві"

Відбувся науково-практичний семінар «Запровадження змін в екологічному законодавстві, що базуються на угоді про асоціації між Україною та Європейським Союзом»

 

   

Проблема зміни клімату – виклики для країн та регіонів

Світова спільнота визнає, що зміна клімату є однією з основних проблем світового розвитку з потенційно серйозними загрозами для глобальної економіки та міжнародної безпеки внаслідок підвищення прямих і непрямих ризиків, пов’язаних з енергетичною безпекою, забезпеченням продовольством і питною водою, стабільним існуванням екосистем, ризиків для здоров’я і життя людей.

Детальніше...
 

11 травня 2019 року – Всесвітній день мігруючих птахів

Щороку з метою підвищення обізнаності з питань, що стосуються мігруючих птахів та натхнення людей і організацій у всьому світі для вжиття заходів із збереження мігруючих птахів міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. З 2018 відзначення цього свята організовуються двічі на рік: у другу суботу травня та жовтня з приверненням  уваги до проблематики протягом року в тих місцевостях, де присутні мігруючі птахи.

Детальніше...
 

В області проводяться заходи із запобігання надзвичайним ситуаціям протягом пожежонебезпечного періоду

Зокрема, запроваджено комплекс заходів із попередження та гасіння пожеж на торфовищах, сільгоспугіддях та вздовж доріг, у лісових масивах, лісопарках і рекреаційних зонах, заповідних територіях, заплавах річок та інших природних територіях.

Детальніше...
 

8, 9 травня Україна відзначає День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 - 9 травня в багатьох країнах світу згадують події Другої світової війни, адже це найкривавіший глобальний конфлікт. Для України він закінчився страшним лихом. Лише спільними зусилля Об’єднаних націй вдалося зупинити агресора. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. І ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться.

Детальніше...
 

3 травня відзначаємо Міжнародний День Сонця

Свято засноване Європейським відділенням Міжнародного товариства сонячної енергії в 1994 році з метою привернення уваги суспільства до можливостей використання поновлюваних джерел енергії та нагадування про важливість Сонця для життя на Землі.

Детальніше...
 

Вітаємо з Днем Світлого Христового Воскресіння!

 

Бажаємо Вам щастя і радості, віри і благополуччя!

Нехай Боже благословення буде запорукою миру на нашій землі,

Духовного відродження нашої держави, здійснення найзаповітніших сподівань!

Христос Воскрес!

 

 
Сторінка 4 з 54
You are here: