Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету на здійснення природоохоронних заходів

Законом України „Про Державний бюджет України на 2019 рік“ (в редакції Закону від 23.03.2019 № 2629-VIII) для Міністерства екології та природних ресурсів України передбачено видатки Державного бюджету України на 2019 рік за бюджетною програмою КПКВК 2411020 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об'єктах комунальної власності“ на загальну суму 579 718,9 тис. грн.

Детальніше...
 

Проведено засідання робочої наради

04.04.2019 в приміщенні обласної державної адміністрації під головуванням першого заступника голови Висоцького Т.М. проведено робочу нараду з питань дозвільної діяльності та контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
   

Президент підписав Закон про Стратегію екологічної політики України на період до 2030 року

Президент України Петро Порошенко підписав Закон “Про Основні засади (Стратегію) екологічної політики України на період до 2030 року”. Наприкінці лютого парламент його підтримав у другому читанні та в цілому – повідомляється на сайті Міністерства екології та природних ресурсів.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 25 по 29 березня 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання: 

Детальніше...
 

З 1 квітня до 15 червня триватиме сезон тиші!

З метою здійснення охорони середовищ існування, умов розмноження та шляхів міграції диких тварин Черкащини, у період з 1 квітня по 15 червня щорічно встановлюється період тиші.

Детальніше...
 

Черкаси з робочим візитом відвідав Міністр екології та природних ресурсів України

В рамках свого робочого візиту Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак зустрівся зі студентами Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. На зустрічі також були присутні студенти з Черкаського державного технологічного університету та Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.

Детальніше...
 

1 квітня – Міжнародний день птахів

Саме 1 квітня 1906 року вперше було відзначено Міжнародний день птахів. Це стало можливим внаслідок прийняття Міжнародної конвенції з охорони птахів, яка була підписана 19 березня 1902 року та набула чинності 12 грудня 1905 року. Свято щорічно проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера».

Детальніше...
 
Сторінка 6 з 54
You are here: