Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

В Управлінні екології та природних ресурсів відкрилася виставка дитячого малюнку до Всесвітнього дня води

З метою виховання у дітей дбайливого ставлення до природи, раціонального використання водних ресурсів, їх збереження та охорони в Управлінні екології та природних ресурсів відкрилася виставка дитячого малюнку.

Детальніше...
 

Розпочалася всеукраїнська правопросвітницька кампанія «Я маю право голосу»

В рамках правопросвітницького проекту «Я маю право!» Міністерство юстицій спільно з Центральною виборчою комісією розпочинає всеукраїнську правопросвітницьку кампанію «Я маю право голосу». Метою кампанії є підвищення правової обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізмів їх реалізації та захисту, виборчих процедур.

Детальніше...
 

21 березня – Міжнародний день лісів

Міжнародний день лісів відзначають у день весняного рівнодення, коли приходить астрономічна весна, яку люди сприймають як символ нового життя та нових починань. У Південній півкулі це день осіннього рівнодення – період, сприятливий для посадки дерев.

Детальніше...
 

22 березня відзначається Міжнародний день води

Всесвітній день води є унікальною можливістю нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього природного середовища і розвитку суспільства та покликаний підвищити розуміння необхідності збереження екологічно чистого стану водних ресурсів для створення безпечних умов життєдіяльності населення, заохочуючи при цьому споживачів, науковців, фахівців і громадськість як на національному, так і на міжнародному рівнях займати активну позицію щодо цієї проблематики, розробляючи та реалізуючи низку заходів для запобігання забрудненню водних ресурсів, їх захисту, збереження та поліпшення якості водних екосистем.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 11 по 15 березня 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Ведення реєстру місць видалення відходів

На виконання вимог ст. 20 Закону України «Про відходи», з метою здійснення контролю за діяльністю об'єктів поводження з відходами ведеться обласний реєстр місць видалення відходів (далі – МВВ).

Детальніше...
 

Щодо Єдиного реєстра з оцінки впливу на довкілля

23 травня 2017 року прийнято Закон України "Про оцінку впливу на довкілля" (далі - Закон України "Про ОВД"), який встановлює  правові та організаційні засади оцінки впливу на довкілля, спрямованої на запобігання шкоди довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів у  процесі прийняття рішень про провадження господарської діяльності, яка може мати значний вплив на довкілля, з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів.Закон набрав чинності 18 грудня 2017 року.

Детальніше...
 

Про проходження процедури стратегічної екологічної оцінки

В рамках виконання Стратегії регіонального розвитку Черкаської області на період до 2020 року (затверджена рішенням обласної ради 05.03.2015 №  38-1/VI) в області діє Програма охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки, затверджена рішенням обласної ради від 03.06.2016 № 5-2/VIІ зі змінами (далі-Програма).

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 54
You are here: