Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Вівторок, 25 червня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Відбувся виїзний прийом громадян у приміщенні Золотоніської міської ради та Золотоніської районної державної адміністрації

20 лютого 2019 року керівництво Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації провело виїзний прийом громадян у приміщенні Золотоніської міської ради та Золотоніської районної державної адміністрації.

Детальніше...
 

В Управлінні екології та природних ресурсів відбулася координаційна нарада із представниками виконкомів міст обласного значення, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад

21 лютого 2019 в приміщенні Управлінні екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації відбулася нарада з представниками Городищенської, Черкаської, Корсунь-Шевченківської районних державних адміністрацій, виконкому Смілянської міської ради, Білозірської об’єднаної територіальної громади стосовно здійснення ними повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища.

Детальніше...
 

У Черкасах відбувся тематичний семінар «Реформування земельних відносин на ринкових засадах»

19-21 лютого 2019 Черкаським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для землевпорядників сільських, селищних рад, виконавчих органів об’єднаних територіальних громад організовано проведення короткострокового тематичного семінару на тему: «Реформування земельних відносин на ринкових засадах».

Під час проведення заходу представником Управління висвітлено інформацію щодо:

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 11 по 15 лютого 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

 

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 4 по 8 лютого 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 28 січня по 1 лютого 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Відбулося засідання круглого столу до Всесвітнього дня водно-болотних угідь

На виконання плану роботи Черкаської обласної державної адміністарції на 2019 рік та в рамках заходів з відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь 1 лютого 2019 в приміщення Черкаського національного університету
ім. Б. Хмельницького відбулося засідання круглого столу. Цьогоріч Всесвітній день водно-болотних угідь відзначається під гаслом: «Водно-болотні угіддя та зміни клімату».

Детальніше...
 

Напередодні відзначення 2 лютого Всесвітнього дня водно-болотних угідь в навчальних закладах м. Черкаси відбулися еколого-просвітницькі заходи

З метою виховання бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, підвищення екологічної свідомості, роз’яснення необхідності охорони водно-болотних угідь та їх ролі в житті людей, підтримання сталого стану довкілля представники Управління провели уроки в 3-Б класі Черкаського колегіуму "Берегиня" та 4-А класі Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.

Детальніше...
 
Сторінка 7 з 52
You are here: