Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

14 березня відзначається Всесвітній день проти гребель

Відзначення Всесвітнього дня проти гребель, на захист річок, води й життя започатковане у 1997 році за ініціативи громадської організації «Міжнародна мережа річок» (США).

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

За період з 4 по 7 березня 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 

Випалювання сухої трави та рослинних залишків – небезпечне!

Щовесни як на Черкащині, так і в Україні загострюється проблема спалювання стерні, рослинних залишків, а подекуди й умисного спалювання сміття і підпалу сухої трави. Окрім безпосередньої загрози людському здоров'ю, ці явища можуть призвести до того, що вогонь з полів та подвір'їв перекидається на лісосмуги, які з ними межують та на інші ділянки і можуть загрожувати масштабними пожежами.

Детальніше...
 

На Черкащині оголошені 3 об’єкти природно-заповідного фонду

На сесії Черкаської обласної ради депутати більшістю голосів підтримали підготовлений Управлінням екології та природних ресурсів проект рішення про оголошення 3 об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення:
Детальніше...
 

Остап Семерак: «Україна нарешті зможе отримати дані щодо реальних обсягів викидів парникових газів»

Верховна Рада України прийняла за основу в першому читанні  законопроект № 9253 «Про засади моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів» (МЗВ), який передбачає створення система моніторингу з точними, достовірними даними про обсяги викидів парникових газів, які можуть застосуватися для різних цілей -  від удосконалення державної екологічної політики - до запровадження економічних інструментів регулювання цих викидів. За відповідне рішення проголосували 243 народних депутати.

Детальніше...
 

Остап Семерак: «Україна нарешті обрала державну екологічну політику, орієнтовану на випередження, а не подолання наслідків»

Верховна Рада у другому читанні та в цілому  підтримала  законопроект "Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2030 року", який має інтегрувати у всі сфери економіки  й повсякденне життя українців  екологічні стандарти, які діють в країнах ЄС. Про це повідомив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Детальніше...
 

Верховна Рада схвалила за основу законопроект, який передбачає створення в Україні Єдиного реєстру імпортерів озоноруйнівних речовин

Закон врегулювує існуючий ринок імпортованих озоноруйнівних речовин та налагоджує державний облік і контроль за іх обігом. Йдеться здебільшого про спінювачі, розчинники та охолоджувачі у виробництві будівельних матеріалів, оборонній промисловості, секторах цивільної та промислової авіації, медичних та залізничних об’єктах, автомобільній промисловості тощо.

Детальніше...
 

Перелік суб’єктів господарювання області, яким зареєстровано декларації про відходи за 2018 рік

 

За період з 25 лютого по 1 березня 2019 року управлінням, відповідно до вимог Постанови КМУ від 18.02.2016 № 118 «Про затвердження порядку подання декларації про відходи та її форми», зареєстровано та внесено до єдиної електронної системи здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, декларації про відходи наступних суб’єктів господарювання:

Детальніше...
 
Сторінка 8 з 54
You are here: