Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Реагування на критику

Отримання документів дозвільного характеру у сфері охорони атмосферного повітря – крок до європейської практики ведення бізнесу

У вересні 2014 року Верховною Радою України ратифіковано Угоду про асоціацію між Україною та Європейським Союзом (далі – ЄС). Угода визначає формат відносин між Україною та ЄС і слугує стратегічним орієнтиром соціально-економічних реформ в Україні.

Переглядів: 896
Детальніше...
 


Порядок фінансування природоохоронних заходів

Запроваджений в Україні економічний механізм природоохоронної діяльності передбачає систему бюджетного фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів накопичених від екологічного податку, збору за забруднення навколишнього природного середовища, грошових стягнень, та інших надходжень. Кошти від екологічного податку зараховуються до державного і місцевих бюджетів згідно з Бюджетним кодексом України.

Переглядів: 893
Детальніше...
  

Стосовно участі громадськості в прийнятті рішень щодо будівництва об'єктів

Інформуємо, що рішення з питань планування та забудови територій приймаються сільськими, селищними, міськими радами та їх виконавчими органами, районними, обласними радами, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями в межах визначених законом повноважень з урахуванням вимог містобудівної документації (ст. 8 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності").

Переглядів: 1204
Детальніше...
 
You are here: