Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

До уваги суб'єктів господарювання

До уваги суб’єктів господарювання ! Перелік ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами стосовно яких Мінприроди винесено рішення про анулювання ліцензій у період 2016-2017 років

До Черкаської обласної державної адміністрації надійшов лист Міністерства екології та природних ресурсів України  щодо інформування су’єктів господарювання про ліцензіатів, відносно яких Мінприроди України прийнято рішення про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.

Переглядів: 2052
Детальніше...
 


Щодо отримання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

Згідно п.3 Порядку проведення та оплати робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян - підприємців, які отримали такі дозволи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. N 302 "Дозвіл видається  безоплатно на строк не менш як п'ять років суб'єкту господарювання, об'єкт якого відповідно до законодавства  належить до другої або третьої групи, - обласними… держадміністраціями…. через дозвільні центри за погодженням з територіальними органами Держсанепідслужби.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1092 "Про утворення територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів" відбулась реорганізація територіальних органів Державної ветеринарної та фітосанітарної служби, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів та Державної санітарно-епідеміологічної служби шляхом їх приєднання до відповідних територіальних органів Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2014 №442 "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади", розпорядження Кабінету Міністрів України від 06.04.2016 №260-р "Питання Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів" Державна служба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розпочала виконання функцій і повноважень ряду центральних органів виконавчої влади, зокрема і Державної санітарно-епідеміологічної служби.

 

Переглядів: 175
  

Щодо одержання дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря у разі використання резервного палива

З метою забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 05.08.2015 № 809-р "Про затвердження Плану заходів з підготовки об’єктів паливно-енергетичного комплексу  до осінньо-зимового періоду 2015/16 року  та його проходження", у разі використання мазуту як резервного палива, суб'єкту господарювання необхідно одержати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами відповідно до вимог ст. 11 Закону України "Про охорону атмосферного повітря".

Порядок проведення та оплати  робіт, пов'язаних з видачею дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, обліку підприємств, установ, організацій та громадян - підприємців, які отримали такі дозволи, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13.03.2002 № 302.

З переліком документів, необхідних для отримання дозволу на викиди, можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Департаменту у розділі "Адміністративні послуги".

Наголошуємо, що заява та матеріали для одержання дозволу на викиди суб'єктом господарювання, об'єкт якого належить до першої групи, подаються до Міністерства екології та природних ресурсів України (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35), суб'єкт господарювання, об'єкт якого належить до другої або третьої групи, подає відповідну заяву та матеріали для одержання дозволу на викиди до дозвільного центру (м.Черкаси, вул. Благовісна, 170).

 

 

Переглядів: 1747
 
You are here: