Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар

Звіти про громадське обговорення

Звіт про результати консультацій з громадськістю щодо проекту рішення обласної ради «Про внесення змін до обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки»

На виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2017 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» управлінням проводилося громадське обговорення  проекту рішення обласної ради щодо внесення змін до обласної  програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки.

Переглядів: 435
Детальніше...
 


Відбулося публічне громадське обговорення проекту розпорядження обласної державної адміністрації "Про порядок проведення щорічного екологічного конкурсу "Україна в стилі еко"

Планом дій щодо реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді Черкаської області на  2016-2020 роки передбачено проведення щорічного екологічного конкурсу "Україна в стилі еко", який приурочений до відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища (відзначається 5 червня).

Переглядів: 1053
Детальніше...
 
You are here: