Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарДо уваги суб’єктів господарювання ! Перелік ліцензіатів щодо поводження з небезпечними відходами стосовно яких Мінприроди винесено рішення про анулювання ліцензій у період 2016-2017 років

До Черкаської обласної державної адміністрації надійшов лист Міністерства екології та природних ресурсів України  щодо інформування су’єктів господарювання про ліцензіатів, відносно яких Мінприроди України прийнято рішення про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності у сфері поводження з небезпечними відходами.

Мінприроди України з метою запобігання порушенню законодавства у сфері поводження з небезпечними відходами, повідомляє.

Згідно з вимогами статті 34 Закону України "Про відходи" суб’єкт господарської діяльності, у власності або у користуванні якого є хоча б один об'єкт поводження з небезпечними відходами, зобов'язаний мати ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (не  підлягає ліцензуванню зберігання (накопичення) суб’єктом господарювання утворених ним небезпечних відходів, якщо протягом року з дня утворення небезпечні відходи передаються суб’єктам господарювання, що мають ліцензію на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами).

Ліцензійний реєстр поводження з небезпечними відходами розміщено на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України (далі  - Мінприроди).

Відповідно до частини першої статті 16 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (далі - Закон) анулюванням ліцензії є позбавлення ліцензіата права на провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, шляхом прийняття органом ліцензування рішення про анулювання його ліцензії.

За змістом частини дев’ятої вказаної статті Закону, якщо ліцензіат протягом строку набрання чинності рішенням органу ліцензування про анулювання ліцензії подає скаргу (апеляцію) до Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування, дія цього рішення органу ліцензування зупиняється до прийняття рішення спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування за результатами розгляду апеляції Експертно-апеляційною радою з питань ліцензування.

Враховуючи лист Міністерства юстиції України стосовно дії наказів Мінприроди про анулювання ліцензій у сфері поводження з небезпечними відходами, зазначаємо, що дія зазначеного обмеження, щодо зупинення дії рішення органу ліцензування про анулювання ліцензії закінчується з моменту набрання чинності рішенням спеціально уповноваженого органу з питань ліцензування про задоволення апеляції чи про відхилення апеляції, усунення порушень законодавства у сфері ліцензування за результатами розгляду апеляції Експертно-апеляційною радою з питань ліцензування. Інших положень, що обмежують дію рішення органу ліцензування про анулювання ліцензії, Закон не містить.

Отже, враховуючи зміст частини дев’ятої статті 16 Закону, з дня прийняття рішення Державною регуляторною службою України за результатами розгляду скарги до моменту скасування наказу Мінприроди, ліцензія відповідного суб’єкта ліцензування є анульованою.

Враховуючи викладене, Мінприроди надає Перелік суб’єктів господарювання, відносно яких Мінприроди прийнято рішення про анулювання ліцензій на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами для врахування інформації при укладанні договорів на передачу відходів.

 

 

Переглядів: 2184
 
You are here: