Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЩодо проведення полювання на диких парнокопитних та хутрових тварин в мисливських господарствах області

На сьогоднішній день, за зверненнями користувачів мисливських угідь області управлінням екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації та Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства ведуться роботи щодо розгляду та погодження строків полювання, порядку здійснення полювання, норм добування та пропускної спроможності мисливських угідь.

З метою об’єктивного контролю за використанням та відтворенням мисливських тварин на території області діє розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації від 17.04.2018 № 234 "Про окремі питання використання і відтворення мисливських тварин в угіддях області".

При розгляді та погодженні поданих матеріалів враховуються вимоги Законів України "Про охорону навколишнього природного середовища",
"Про мисливське господарство та полювання", "Про тваринний світ", "Про рослинний світ", "Про Червону книгу України", "Про ветеринарну медицину", "Про природно-заповідний фонд України".

Приділяється увага збереженню територій та об’єктів природно-заповідного фонду у відповідності до вимог статтей 26, 28 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (зі змінами внесеними згідно із Законом України від 23.05.2017 № 2063-VІІІ), згідно яких на територіях заказників та пам'яток природи полювання заборонено.

Додаткова інформація

 

 

Переглядів: 225
 
You are here: