Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарНарада в Управлінні

23.10.2018 в управлінні екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації було проведено нараду щодо роботи зі зверненнями громадян.  

 

Станом на 23.10.2018 до управління надійшло 118 звернень, з яких: 95 письмових, 23 надійшло під час особистих прийомів (з них 15 на виїзних прийомах).

З них 28 вирішено позитивно, на 80 звернень надано роз'яснення, 3 направлено за належністю відповідно до ст.7 Закону України "Про звернення громадян", 7 звернень перебувають на контролі в управління (термін виконання ще не настав).

За результатами розгляду та перевірки фактів, викладених у зверненнях, заявникам надаються обґрунтовані відповіді у терміни, визначені чинним законодавством.

Питаннями, які найчастіше порушувалися, були: ліквідація стихійних сміттєзвалищ, забруднення атмосферного повітря, видача паспортів місць відведення відходів, надання інформації щодо  об'єктів   природно-заповідного фонду.

Переглядів: 197
 
You are here: