Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарМіжнародний форум «INNOVATION MARKET - 2018»

21-23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ, пр-т Броварський, 15), на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 864-р, відбудеться  Міжнародний форум INNOVATION MARKET- 2018.
 
Також під час форуму відбудеться ряд заходів на платформі для сталого розвитку GREEN MIND-2018.
 
В рамках секції «Екологія» 21 листопада заплановано засідання «за круглим столом» на тему «Реформування системи моніторингу довкілля та впровадження Реєстру викидів та перенесення забруднювачів» та «Державна підтримка зеленої модернізації виробництва та реформування екологічного податку».
 
  22 листопада -  тренінги «Керівні принципи надання інформацій про екологічність продукції» та «Вимоги до заходів із захисту довкілля та вартість життєвого циклу при здійсненні публічних закупівель».
 
23 листопада  - тренінги «Фінансові можливості муніципалітетів для реалізації природоохоронних заходів» та «Зелений клас – інновації для сталого розвитку закладів освіти». 
 
  Детально про зміст заходів секції на платформі для сталого розвитку GREEN MIND можна ознайомитися за посиланням:  http://www.greenmind.com.ua/ua/programa-2018.html

Переглядів: 218
 
You are here: