Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЩорічна виставка Waste Air & Gas Management

27-28 листопада 2018 року у виставковому конгрес-центрі Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33), відбудеться щорічна виставка Waste Air & Gas Management, організатор виставки компанія «Бізнес-Форум».

 
Основні розділи виставкового форуму: впровадження екологічних директив ЄС; системи екологічного моніторингу, прилади аналізу, обліку викидів в атмосферу, контролю запаху та якості повітря; промислове вентиляційне та кліматичне обладнання тощо.
В рамках заходу плануються персональні презентації та техніко-комерційні консультації з представниками компаній-виробників: з питань вимірювання часток пилу в атмосферному повітрі – Enrico Bonparde (генеральний директор компанії FAI Instruments Італія), з питань вимірювання пилу у викидах зі стаціонарних джерел – Ryan Goater (регіональний менеджер компанії РСМЕ); з питань пробопідготовки систем газового аналізу – Михайло Сулима (регіональний менеджер компанії Buhler).
Додаткову інформації щодо заходу можна отримати звернувшись до організаторів за телефоном (044)5017420 або на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
Переглядів: 182
 
You are here: