Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 18 серпня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарЗ 1 січня 2019 року розпочнеться реєстрація декларацій про відходи за 2018 рік

Статтею 17 Закону України "Про відходи" визначено, що суб’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів Пзув від 50 до 1000, зобов’язані щороку подавати декларацію про відходи за формою та у порядку, встановленими Кабінетом Міністрів України.

Відповідно до п. 3 Порядку подання декларації про відходи та її форми, затвердженого постановою  Кабінету Міністрів України від 18.02.2016 № 118:

декларація подається один раз на рік одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг, який передає її відповідно до органу виконавчої влади Автономної Республіки Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, обласної, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій (далі - дозвільний орган), або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, порядокфункціонування якої визначається Мінприроди, до 20 лютого року, що настає за звітним.

Подати декларацію можна он-лайн на сервері (E-ECO.GOV.UA) або до Управління надання адміністративних послуг Департаменту управління справами та юридичного забезпечення Черкаської міської ради за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна,170.

 

За більш детальною інформацією з даного питання звертайтеся безпосередньо до відділу атмосферного повітря, поводження з відходами, природоохоронних програм та моніторингу  управління за тел. 63-09-78.

 

Переглядів: 669
 
You are here: