Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ Управлінні екології та природних ресурсів відбулася координаційна нарада із представниками виконкомів міст обласного значення, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад

21 лютого 2019 в приміщенні Управлінні екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації відбулася нарада з представниками Городищенської, Черкаської, Корсунь-Шевченківської районних державних адміністрацій, виконкому Смілянської міської ради, Білозірської об’єднаної територіальної громади стосовно здійснення ними повноважень у галузі охорони навколишнього природного середовища.

В ході наради обговорили питання у сфері: охорони атмосферного повітря; поводження з відходами; охорони водних ресурсів; розвитку заповідної справи; фінансування природоохоронної діяльності. Із зазначених питань надані роз’яснення та необхідна методична допомога, рекомендовано активізувати роботу щодо ефективного планування та використання коштів місцевих бюджетів для вирішення актуальних екологічних проблем.

Окремо зупинилися на важливості та процедурі проведення оцінки впливу на довкілля, стратегічної екологічної оцінки при прийнятті рішень про провадження господарської діяльності, необхідності виконання заходів, визначених обласною програмою охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки, обговорили основні екологічні проблеми на місцях та шляхи їх вирішення.

Переглядів: 123
 
You are here: