Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВідбувся виїзний прийом громадян у приміщенні Тальнівської районної державної адміністрації

25 квітня 2019 року начальник Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Олена Звягінцева провела виїзний прийом громадян у приміщенні Тальнівської районної державної адміністрації.

Під час прийому піднімалися питання щодо:

дотримання вимог Закону України «Про охорону атмосферного повітря» при здійсненні господарської діяльності Тальнівською філією ДП «Укрветсанзавод»;

вжиття заходів органами місцевого самоврядування з дотримання вимог діючого законодавства у сфері поводження з відходами, зокрема утримання та обслуговування сміттєзвалища Мошурівською сільською радою;

погіршення гідрологічного та санітарного стану р. Тальянки;

організації робіт з оголошення об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення «Сосновий ліс» в адміністративних межах Піщанської сільської ради.

Були надані роз’яснення щодо повноважень Управління, поінформовано про повноваження районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та контролюючих органів в частині дотримання природоохоронного законодавства, проведено координацію діяльності щодо шляхів вирішення піднятих питань.

 

 

Переглядів: 105
 
You are here: