Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар3 травня відзначаємо Міжнародний День Сонця

Свято засноване Європейським відділенням Міжнародного товариства сонячної енергії в 1994 році з метою привернення уваги суспільства до можливостей використання поновлюваних джерел енергії та нагадування про важливість Сонця для життя на Землі.

Теорії зародження та еволюції життя на Землі не піддають сумніву його виникнення під впливом сонячної активності, яка продовжує відігравати колосальну роль в існуванні на планеті біологічного різноманіття, прямо чи опосередковано впливає на геологічні, фізико-хімічні процеси Землі.

Відстань від Землі до Сонця дорівнює 150 мільйонів кілометрів, а промінь світла досягає Землі за час не менше 8 хв. Сонце формує найважливіші властивості земної атмосфери. Також сонячні випромінювання мають величезне значенням для радіозв'язку, магнітної навігації, безпеки космічних польотів, прогнозування погоди тощо.

Сонячне випромінювання є поновлюваним джерелом енергії, частка якого в загальній кількості згенерованої в Україні енергії постійно зростає.  Відповідно до Стратегії екологічної політики до 2030 року, яка вводиться в дію 1 січня 2020 року, частка відновлювальних джерел енергії до 2030 року має становити 17 % від загальної кількості отриманої в Україні енергії.

Переглядів: 82
 
You are here: