Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарВ області проводяться заходи із запобігання надзвичайним ситуаціям протягом пожежонебезпечного періоду

Зокрема, запроваджено комплекс заходів із попередження та гасіння пожеж на торфовищах, сільгоспугіддях та вздовж доріг, у лісових масивах, лісопарках і рекреаційних зонах, заповідних територіях, заплавах річок та інших природних територіях.

Нагадаємо, що пожежонебезпечний період – це частина року з високим ризиком виникнення пожеж в природних екосистемах та сільськогосподарських угіддях (з моменту сходження снігового покриву навесні до настання стійкої вологої осінньої погоди або утворення снігового покриву).

Звертаємо увагу громадян, що під час пожежонебезпечного періоду заборонено:

  - розводити багаття у лісових масивах;

  - випалювати суху рослинність та сміття на землях лісового фонду, торфовищах, сільгоспугіддях, лісосмугах, заплавах річок та вздовж доріг.

На період високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки запроваджуються тимчасові обмеження на:

відвідування населенням лісових масивів і лісопаркових зон;

в’їзд до них автотранспортних засобів;

проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт у лісових масивах;

полювання.

Під час пожежонебезпечного періоду закликаємо неухильно дотримуватися правил пожежної безпеки; виконувати вимоги підприємств, установ, організацій, які встановлені для тих чи інших територій і акваторій для недопущення пожеж у лісових масивах, лісосмугах, заплавах річок, на торфовищах, сільгоспугіддях; не допускати пожеж на присадибних ділянках та не спалювати суху рослинність і сміття; повідомляти правоохоронні органи про випадки підпалів у природних екосистемах.

 

 

Переглядів: 82
 
You are here: