Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар11 травня 2019 року – Всесвітній день мігруючих птахів

Щороку з метою підвищення обізнаності з питань, що стосуються мігруючих птахів та натхнення людей і організацій у всьому світі для вжиття заходів із збереження мігруючих птахів міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. З 2018 відзначення цього свята організовуються двічі на рік: у другу суботу травня та жовтня з приверненням  уваги до проблематики протягом року в тих місцевостях, де присутні мігруючі птахи.

Всесвітню кампанію з привернення уваги до проблем мігруючих птахів організовано навколо головних міграційних коридорів птахів на планеті. До них відносяться афро-євразійські, східноазіатсько-австралійські та американські міграційні шляхи.

Цьогорічне відзначення, яке припадає на 11 травня та 12 жовтня, пройде під гаслом «Захист птахів: вирішення питань забруднення пластиком!» та покликане привернути увагу до негативного впливу забруднення пластиком для мігруючих птахів та середовищ їх існування.

В рамках відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів в приміщенні Управління екології та природних ресурсів розпочала роботу виставка дитячих малюнків.

 

Переглядів: 103
 
You are here: