Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

П'ятниця, 19 липня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календар26 червня 2019 року відбулася нарада щодо попередження загибелі водних живих ресурсів

26 червня 2019 року в приміщенні обласної державної адміністрації  відбулася нарада під головуванням т. в. о. голови Тараса Висоцького щодо попередження загибелі водних живих ресурсів.

Головним питанням наради було проведення моніторингу стану водних об’єктів області та вжиття заходів з попередження загибелі водних живих ресурсів, що зумовлено високими температурними показниками, розвитком синьо-зелених водоростей та зниженню вмісту розчиненого кисню у воді.

Участь у нараді прийняли представники управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області; Черкаського регіонального управління водних ресурсів, сектору у Черкаській області Державного агентства водних ресурсів України; Державної екологічної інспекції Центрального округу; органів місцевого самоврядування.

За результатами наради надано протокольні доручення з метою запобігання виникненню вище зазначених ситуацій та недопущенню загибелі водних живих ресурсів, а саме:

Черкаському регіональному управлінню водних ресурсів 
та регіональному офісу водних ресурсів у Черкаській області, Управлінню екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації вивчити питання надання наукових висновків уповноваженими установами, з приводу заходів, які необхідно вжити для покращення стану каналів на території Леськівської об’єднаної територіальної громади (для використання при розробці проектно-кошторисної документації та визначення джерел фінансування).

Регіональному офісу водних ресурсів у Черкаській області постійно 
(у літній період) здійснювати моніторинг вмісту розчиненого кисню 
в підвідному каналі до Леськівської насосної станції; Державній екологічній інспекції Центрального округу, у разі виявлення загибелі водних живих ресурсів, здійснювати відбір проб води з водних об’єктів області для проведення лабораторних досліджень. Про факти загибелі водних живих ресурсів повідомляти обласну державну адміністрацію, управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації, органи виконавчої влади, місцевого самоврядування на відповідних територіях.

Управлінню державного агентства рибного господарства в Черкаській області забезпечити проведення обстеження водних об’єктів області на предмет загибелі водних біоресурсів, вживати заходів щодо попередження та усунення наслідків зазначених явищ. Про виявлення факти повідомляти обласну державну адміністрацію, управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.
Переглядів: 120
 
You are here: