Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації

Неділя, 22 вересня 2019
      Шановні відвідувачі!

Раді вітати Вас на сторінках нашого сайту і висловлюємо щиру вдячність за інтерес до діяльності Управління. Впевнені, що наш сайт допоможе Вам отримати корисну інформацію.
Ми працюємо для Вас! 

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ

Екологічний календарСтосовно участі громадськості в прийнятті рішень щодо будівництва об'єктів

Інформуємо, що рішення з питань планування та забудови територій приймаються сільськими, селищними, міськими радами та їх виконавчими органами, районними, обласними радами, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями в межах визначених законом повноважень з урахуванням вимог містобудівної документації (ст. 8 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності").

Останнім часом в засобах масової інформації, у т.ч. інтернет-виданнях, поширюється інформація стосовно намірів ДП "Перемога Нова" побудувати комплекси з утримання батьківського поголів’я птиці на території частини Яснозірської, Мошнівської сільських рад, за межами населених пунктів Черкаського району.

За наявною в Департаменті інформацією, підприємством ДП "Перемога Нова" розроблено "Детальний план частини Яснозірської, Мошнівської сільських рад, за межами населених пунктів Черкаського району".

Детальний план території – це містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

Згідно статті 19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності":

- детальний план території у межах населеного пункту розглядається і затверджується виконавчим органом сільської, селищної, міської ради протягом
30 днів з дня його подання, а за відсутності затвердженого в установленому цим Законом порядку плану зонування території - відповідною сільською, селищною, міською радою;

- детальний план території за межами населеного пункту розглядається і затверджується відповідною районною державною адміністрацією протягом 30 днів з дня його подання.

Затвердження на місцевому рівні містобудівної документації без проведення громадських слухань щодо проектів такої документації забороняється (ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності").

З метою урахуванням громадської думки 3 березня 2015 року в будівлі Черкаської районної державної адміністрації відбулися громадські обговорення з мешканцями сіл Мошни і Яснозір'я, представниками громадських організацій та депутатами районної ради щодо можливого будівництва комплексів з утримання батьківського поголів’я птиці на території частини Яснозірської, Мошнівської сільських рад, за межами населених пунктів Черкаського району.

В свою чергу, Департамент екології та природних ресурсів Черкаської обласної державної адміністрації в межах повноважень, визначених п. 8 Положення затвердженого розпорядженням обласної державної адміністрації від 21.05.2013
№ 146, та згідно ст. 186-1 Земельного кодексу України, здійснює погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок:

- природно-заповідного та іншого природоохоронного призначення;

- розташованих на території чи в межах об’єкта природно-заповідного фонду або в межах прибережної захисної смуги.

Переглядів: 1240
 
You are here: